AKARYAKIT

YENİ NESİL V/MAX PERFORMANS SERİSİ

Bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Yeni Nesil V/Max Performans serisi akaryakıtları ile, hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi değerine imza atıyor.

Petrol Ofisi tarafından, geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ve Eurodizel akaryakıtlar, 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi değeri sunuyor. Petrol Ofisi, yeni nesil akaryakıtların geliştirilmesi için dünyanın bir numaralı kuruluşu Afton Chemical ile işbirliği yapıyor. Kurşunsuz Benzin 95 Oktan, tüketicilere düzenli kullanımda % 4’e varan yakıt ekonomisi sağlıyor. Ülkemizin ve dünyanın en itibarlı bağımsız kuruluşlarında gerçekleştirilen testler ürünlerin kalitesini onaylıyor.

Petrol Ofisi Yeni Nesil V/Max Benzin ve Motorin ürünleri, hem yeni teknolojili; hem de de eski teknoloji araçlarda kullanılabiliyor. Yeni Nesil V/Max Performans serisi akaryakıtları, aynı zamanda düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor.

YENİ NESİL V/MAX KURŞUNSUZ 95

Motorlarda da enjektör ve süpablarda üstün temizlik

Akaryakıt katkıları endüstrisinde dünyanın en önemli firmalarından biri olan Afton Chemical’la ortaklığımız çerçevesinde Petrol Ofisi için özel olarak son akaryakıt teknolojisiyle geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ürünleri, İngiltere’de bulunan Bağımsız Tickford Powertrain Test Merkezi’nde ve Afton’un İngiltere ve Amerika’da bulunan test merkezlerinde test edilmiştir.

Yüksek Afton teknolojisi kullanılarak geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95, özel ve etkin patentli formülü sayesinde, DIG (direkt püskürtmeli benzin) motorlarda da enjektör ve süpablarda üstün temizlik sağlayarak yakıt sisteminde ve motorda tortu oluşumunu önler.

Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95’in sağladığı faydalar ;

En Yüksek Oranda Deterjan ile Yüksek Motor Temizliği
%8’e Varan Daha İyi İvmelenme
Temiz Enjektörler
Temiz, Tam ve Verimli Yanma
Aşınmada %70’e Varan Azalma
Korozyona karşı tam koruma
Çevreci

YENİ NESİL V/MAX EURODIZEL

Güç artışı ve uzun motor ömrü

Yeni Nesil V/Max Performans serisi ürün ailesinde yer alan motorin ürünü Yeni Nesil V/Max Eurodizel ise, Petrol Ofisi için özel olarak geliştirilen GreenClean teknolojisini barındırıyor. Bu teknoloji, aracın katkısız sıradan yakıtla kullanılması durumunda motorda oluşan kalıntıları hızla temizliyor, tekrar oluşumunu engelliyor. Düzenli kullanıldığında, yakıt ekonomisi alanındaki en yüksek değerin elde edilmesini sağlamasının yanı sıra, güç artışı ve uzun motor ömrü sunuyor. Daha sessiz ve keyifli bir sürüş elde ediliyor.

Yeni Nesil V/Max Eurodizel’in sağladığı faydalar;

100 lt'de 4 lt'ye Varan Yakıt Ekonomisi
En yüksek oranda deterjan - yüksek motor temizliği
Temiz Enjektörler
Temiz, Tam ve Verimli Yanma
%10'a Varan Güç Geri Kazanımı ve Performans Artışı
Yüksek setan sayısı, yüksek performans
Motorun ilk günkü gücü
Anti Metal - Türkiye'de tek metal deaktivatör
Korozyona karşı tam koruma
Donmaz Dizel
Çevreci

YENİ PRODIZEL

Yakıt Ekonomisi
Yüksek oranda deterjan - yüksek motor temizliği
Temiz Enjektörler
Temiz, Tam ve Verimli Yanma
Motorun ilk günkü gücü
Anti Metal - Türkiye'de tek metal deaktivatör
Korozyona karşı tam koruma
Üstün Yağlama Özelliği
Donmaz dizel
Çevreci