KULLANIM ŞARTLARI

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÖZKARAASLAN PETROL'e aittir. ÖZKARAASLAN PETROL, internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÖZKARAASLAN PETROL'ün yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÖZKARAASLAN PETROL internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ÖZKARAASLAN PETROL, internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.ozkaraaslanpetrol.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. ÖZKARAASLAN PETROL, internet sitesini ziyaret eden ve ÖZKARAASLAN PETROL sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.