Hafriyat

Özkaraaslan Hafriyat olarak faaliyetlerimiz; Derin ve yüzeysel kazı, tesviye, dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temel kazıları, fabrika sahası hazırlama, alan düzeltme ve tesviye, bina yıkım, apartman yıkım, iş merkezi yıkım ve molozların taşınması, haberleşme ve enerji kanal kazıları, göl ve baraj inşaat kazıları, içme suyu ve kanalizasyon alt yapı kazıları gibi tüm hafriyat hizmetleri yer almaktadır.

Geniş ve teknolojiye uygun makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile büyük metrajlı hafriyat, yol, fabrika temeli ve bina yıkım, işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim etmekteyiz.

Taahhüt

Özkaraaslan Hafriyat 20 yılı aşkın bir süredir meslekteki bu itibarını koruyup, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok yerinde hafriyat taahhüt projelerinde yer almıştır. Özkaraaslan Hafriyat önemli inşaat firmalarının arasındaki saygın konumuyla, hem Kocaeli'de hem de Türkiye genelinde genel müteahhit alanında faaliyette bulunmaktadır ve hafriyat, yol, fabrika temeli ve bina yıkım dahil sektöre ait hizmetlerin tamamını başarıyla üstlenir.