TÜRKİYE PETROLLERİ BAYİİ

Gölcük

Gölcük / Kocaeli'de bulunan Türkiye Petrolleri ve İpragaz bayiliğini sürdürdüğümüz akaryakıt istasyonumuzda kalite ve güvenin adresi olarak 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bunun yanında toptan ( dökme ) akaryakıt satışı ve taşıt tanıma sistemi distribütör bayiliği yapmaktayız.

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olan, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, sürekli gelişerek büyüyen Türkiye Petrolleri, müşterilerine değer sağlama prensibiyle sektöre yön vermeyi hedefliyor.

Kurşunsuz Benzin 95 Oktan

TS EN 228 Standartına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olan Türkiye’de üretilen veya ithal edilen bir yakıttır. Üretim sonrasında eklenen herhangi bir katkı içermez. Kurşunsuz benzinle çalışacak biçimde tasarlanmış buji ateşlemeli motora sahip tüm benzinli araçlarda için yakıt olarak kullanılır.

LPG - Otogaz

LPG, propan ve bütan gazlarının belli oranlarda karışımından oluşan sıvılaştırılmış petrol gazıdır .

Motorin Eurodiesel

TSE EN 590 standartına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olan Türkiye’de üretilen veya ithali yapılan üründür. Üretim sonrasında eklenen herhangi bir katkı içermez. Avrupa’da kullanılan kaliteli ve çevreci bir üründür. Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel motorlu araçlarda yakıt olarak kullanılır.

Motorin TP Ekstra Diesel

TSE EN 590 standartına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olan, Türkiye’de üretilen veya ithali yapılan üründür. Avrupa’da kullanılan kaliteli ve çevreci bir üründür. Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel motorlu araçlarda yakıt olarak kullanılır.

Gaz Yağı

Gaz yağı ya da taş yağı, rafinerilerde benzinden sonra elde edilen, teknik ve endüstriyel adıyla kerosen denilen bir sıvı yakıttır. Aydınlatma ve temizleyici amacıyla kullanılmaktadır.

Endüstriyel Yakıtlar

Tüm elektrik santrallerinde, sanayide, endüstriyel fabrikalarda, binalarda ve kazanlarda tercih edilebilir. Fuel Oil, kömüre göre çevre dostudur, havayı kirletmez. Kolay yanar ve tasarruf sağlar.